افزونه درگاه پرداخت فروشگاه ساز OSCommerce

افزونه درگاه پرداخت فروشگاه ساز OSCommerce

شما با این افزونه می توانید درگاه پرداخت سپرده را درون فروشگاه ساز OSCommerce فعال نمایید

فروشگاه ساز OSCommerce چیست؟

برای کاهش هزینه های راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی، سیستم های فروشگاه ساز بسیار مناسب هستند. OSCommerce  یک سیستم مدیریت محتوا است که بر روی فروشگاه های آنلاین نظارت دارد. این سیستم یکی از فروشگاه ساز های قدیمی است که بر اساس  PHP و MySQL نوشته شده است. ابن سیستم مدیریت محتوا، نرم افزاری رایگان است که دارای لیسانس GNU است. بیش از 13000 فروشگاه اینترنتی از این فروشگاه ساز استفاده می کنند. این سیستم، اعضایی در حدود 280000 دارد. از افزونه های فراوانی بهره می برد چون یک سیستم قدیمی است.

استفاده از این فروشگاه ساز های آنلاین، ساده ترین و آسان ترین راه برای ساختن فروشگاه های اینترنتی است. به صورتی که شما به راحتی و در زمان کم صاحب یک فروشگاه آنلاین تمام وقت می شوید.

فروشگاه های آنلاین در 24 ساعت شبانه روز قابل استفاده است و به وسیله ی سیستم فروشگاه ساز می توانید آن را به دلخواه مدیریت کنید و محصولات خدمات خود را در آن به فروش برسانید.

آموزش نصب افزونه پرداخت فروشگاه ساز OSCommerce

شما با استفاده از این افزونه می توانید درون فروشگاه ساز OSCommerce، درگاه پرداخت سپرده را فعال کنید. این کار دارای مراحلی است که در ادامه توضیح داده خواهد شد.

در اولین مرحله باید فایل های دانلود شده را در محل مورد نظر قرار بدهید.

در مرحله ی بعد کاری که باید انجام دهید این است که دستورات فایل sepordeh.sql را در دیتا بیس اجرا کنید تا پایگاه داده های مربوط به این ماژول تشکیل شود.

سپس در این مرحله باید وارد بخش مدیریت OS Commerce بشوید تا در آنجا بتوانید تنظیمات مربوط به ماژول را انجام بدهید.

توجه داشته باشید که قبل از وارد کردن اطلاعات فایل مربوط به دیتا بیس، کلمه ی زیر را با پیشوند (prefix)، در جدول مربوط به خود جایگزین بکنید.

PREFEX_