انتقال وجه و درگاه پرداخت سپرده
شما با درگاه پرداخت سپرده در سریعترین حالت ممکن برای وبسایت یا پیج اینستاگرام و حتی کسب و کار آفلاین خود درگاه پرداخت دریافت میکنید.
لینک پرداخت
شما می توانید لینک پرداخت خود را داشته باشید و یکی از مهمترین کاربرد های لینک پرداخت دریافت پول از مشتریان شما در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام هست ، این کار باعث جلب اعتماد مشتریان پیج فروشگاهی شما خواهد شد.
پلاگین ها
تیم برنامه نویسی سپرده به طور رایگان پلاگین پرداخت مرتبط با سیستم شما را طراحی کرده و در اختیار شما کاربران گرامی قرار داده است و شما به راحتی میتوانید وارد قسمت افزونه ها بشوید و دانلود کنید.
سرعت
پس از ثبت نام ،درگاه پرداخت شما در سریعترین حالت تحویل داده خواهد شد و مجموعه سپرده میزبان پرداخت های شما در پر سرعت ترین سرور های جهان خواهد بود، امید است تا بتوانیم رضایت شما عزیزان را بدست آوریم.
امنیت
ایمنی را میتوان مهم ترین بخش یک سیستم پرداخت نامید، همواره درگاه پرداخت سپرده با کمک گیری از مجرب ترین متخصصان کشور سعی بر ارائه درگاه پرداخت امن به شما عزیزان را دارد.
کاربران
6500+
پایانه ها
1300+
کسب و کار
1200+
تراکنش ها
3m+
کاربر گرامی سپرده ،مفتخریم که به اطلاع شما برسانیم که تلاش ما جهت بهبود خدمات درگاه پرداخت درگاه پرداخت

سپرده

به شما عزیزان هر روز به ایده آل مدنظر

درگاه واسط

پرداخت سپرده نزدیک می شود و این یک مسیر بی انتها برای ما به شمار می رود، به همین سبب تاکنون توانسته ایم سامانه ای را جهت ارائه درگاه بانکی به شما عزیزان عرضه نماییم تا شما به سادگی کسب و کار خود را به درگاه پرداخت اینترنتی متصل نمایید و می توانید در عرض چند دقیقه ثبت نام کرده و ساخت درگاه پرداخت اینترنتی خود را شروع کنید. هیچ گونه محدودیتی مبنی بر تعداد تراکنش یا مبلغ تراکنش به جز قوانین بانک مرکزی در درگاه های پرداخت سپرده اعمال نشده و درگاه پرداخت به صورت اختصاصی برای شما ایجاد میگردد و باعث افزایش اعتماد کاربران شما می گردد، پس هم اکنون از شما دعوت میکنیم بر روی دکمه ثبت نام کلیک کرده و درگاه پرداخت اختصاصی خود را ایجاد کنید، بزودی امکاناتی نظیر انتقال وجه به سیستم افزوده خواهد شد.
همکاران و عوامل مرتبط