کسب درآمد دائمی

افزونه پرداخت rsform برای جوملا

1399/03/13 14:17
افزونه پرداخت rsform برای جوملا

شما با این افزونه می توانید درگاه پرداخت سپرده را درون rsform برای جوملا فعال نمایید

Rsform چیست؟

افزونه پرداخت Rsform از کاربردی ترین فرم ها است. این فرم که از کامل ترین هاست، با جوملا سازگار است و دارای امکانات و خدمات زیادی است.

جوملا چیست

جوملا، یک open source  است. در واقع نام یک چارچوب مدیریت محتوای آزاد و باز متنی است که برای انتشار محتوا در وب است. این چهارچوب می تواند بطور جداگانه از سیستم مدیریت محتوا، استفاده شود. این سیستم به زبان برنامه نویسی php نوشته شده است. از پایگاه داده ی مای اس کیوال استفاده می کند.

این سیستم قابلیت های مختلفی دارد از جمله: بارگذاری موقت، ارسال خبر، ایجاد فهرست بصورت خودکار، بخش های کوتاه در زمینه ی خبر، ارائه ی نسخه ی قابل چاپ، نظرسنجی، تالار گفتگو، تقویم، پشتیبانی از زبان های مختلف( شامل فارسی) و جستجوی اینترنت.

افزونه های مختلفی( شامل ماژول، کامپوننت، قالب، پلاگین، بسته زبان) به امکانات این سیستم می افزایند و قابلیت های مختلفی را ارائه می دهند. افزونه های رسمی دیگری هم وجود دارند که تعداد آن ها بسیار بالاست و در این مقاله نمی گنجد.

نام آن از زبان سواحیلی آمده است که معنای آن "جملگی" یا "همگی" است. همچنین می شود آن را "همگی با هم" معنا کرد.

نسخه های جوملا

5 نسخه توسط این شرکت ارائه شده است. این نسخه ها شامل 1، 5/1، 6/1، 7/1، 5/2 و 6/3 می باشد. در حال حاضر فقط یک نسخه توسط این شرکت بروز رسانی و پشتیبانی می شود که همان نسخه 3 است.

نسخه های 7/1 و 5/1 تا 24 فوریه پشتیبانی می شد. ولی از آن به بعد تنها از جومل5/2 پشتیبانی شد. پشتیبانی آن در 31 دسامبر 2014 پایان یافت.

آموزش نصب افزونه پرداخت rsform برای جوملا

با استفاده از این افزونه می توانید درون rsform، درگاه پرداخت سپرده را فعال کنید.

این کار دارای مراحل کمی است که در ادامه توضیح داده خواهد شد.

در اولین مرحله باید افزونه ی RSForm Joomla را قبلا نصب کرده باشید.

وارد قسمت افزونه ها شوید و فایل فشرده را آپلود کنید.

سپس در بخش افزونه ی اصلی، وارد قسمت پرداخت افزونه شوید و آن را فعال کنید.